O společnosti

Firma Alu-casting s.r.o. je nově vzniklá česká obchodní společnost, která nabízí své služby všem zákazníkům, kteří hledají flexibilního, kvalitního a cenově dostupného dodavatele pro své výrobky - kokilové hliníkové odlitky. Alu-casting s.r.o. využívá několikaleté zkušenosti svého pracovního týmu, aby si hrdě stála za svou produkcí. I přestože je firma na počátku svého podnikání, rozumíme velmi dobře tomuto specifickému oboru, právě na základě celoživotních zkušeností.

Hlavním předmětem podnikání je odlévání hliníkových slitin do kovových forem - tzv. kokil. Výstupem kompletního procesu je kvalitní odlitek připravený k expedici zákazníkovi. Na přání svých zákazníků firma zajišťuje následné opracování, či aplikaci povrchové úpravy.

Alu-casting s.r.o. je v oblasti konstrukce plně soběstačná. Nabízíme jak standardní, ale tak i nadstandardní služby v oboru konstrukce.

Cílem firmy Alu-casting s.r.o. je vytvořit silnou a stabilní firmu v oboru slévárenství - kokilové hliníkové odlitky. Směr firmy od začátku svého vzniku udává jediný majitel - Tomáš Pňaček. Filozofie týmu firmy Alu-casting s.r.o. dělá tuto společnost silnější.

Kontakt
Alu-casting s.r.o.
Železná 318
IČ: 06264808
473 01 Nový Bor
DIČ: CZ06264808
Česká republika
Tomáš Pňaček Jednatel